Beltone. Pomagamy światu słyszeć lepiej

Firma Beltone została założona w Chicago, aby pomagać ludziom cieszyć się życiem. Od 1940 roku służymy wiedzą, narzędziami, serwisem i szkoleniami dla profesjonalistów obsługujących osoby niedosłyszące. Firma Beltone zapewnia wysokiej klasy obsługę dostępną dla każdego. W tym celu opracowujemy optymalne technicznie rozwiązania słuchowe, nie tracąc nigdy z oczu indywidualnych potrzeb. Wierzymy, że nikomu nie należy odmawiać możliwości lepszego życia dzięki lepszemu słyszeniu.

 

Firma Beltone jest dziś obecna w ponad 65 krajach na całym świecie. W Polsce naszym dystrybutorem jest Interton.pl Sp. z o.o. w ścisłej współpracy z Polską siecią gabinetów Twój Słuch.


Partnerem Beltone jest Polska sieć gabinetów Twój Słuch
.

Kontakt:

e-mail: biuro@twojsluch.com.pl

www.twojsluch.com.pl

Do not remove this element


 

Znajdź Profesjonalny Gabinet Badań Słuchu

Znajdź gabinet 

Do not delete this text


Jesteśmy Twoim partnerem w drodze do lepszego słuchu.

Nasi protetycy słuchu starają się być Twoim zaufanym partnerem w zakresie audioprotetyki - kimś, kto mówi w Twoim języku i rozumie Twoje wyjątkowe potrzeby. Naszym celem nie jest sama sprzedaż aparatów słuchowych ale zadbanie o Twój Słuch kiedykolwiek, gdziekolwiek i jakkolwiek tego potrzebujesz.

 

Każdy protetyk słuchu Twój Słuch przechodzi intensywne szkolenie i edukację, dzięki czemu jest wyposażony w najnowszą wiedzę i narzędzia, aby zapewnić swoim pacjentom najlepszą opiekę. Protetyk jest ekspertem w zakresie każdego produktu Beltone, dzięki czemu może udzielać informacji i wsparcia na każdym etapie Twojej drogi do lepszego słyszenia.


Projektujemy produkty, aby ułatwić Tobie życie

Korzystamy z najnowszych technologii, aby opracowywać aparaty słuchowe, aplikacje i akcesoria z funkcjami, które ułatwiają dostosowanie i używanie aparatów słuchowych w codziennym życiu. Intensywnie inwestujemy w badania i rozwój, aby stale dostarczać Tobie nowe produkty i ulepszać te, które posiadamy.

 

Beltone wprowadził wiele nowości w branży aparatów słuchowych:

  • Aparaty słuchowe wewnątrzuszne
  • Technologia bezprzewodowa 2,4 GHz
  • Aparat słuchowy zgodny z iPhonem
  • Aplikacja na Apple Watch

Od prawie 80 lat pomagamy ludziom lepiej słyszeć

Firma Beltone została założona przez Sama i Faye Posen, aby pomóc przyjacielowi z ubytkiem słuchu. Sam chciał, aby jego przyjaciel usłyszał muzykę życia „tak wyraźną jak dźwięk dzwona”, ale wiedział, że dostępna technologia nie wystarczy. Dlatego stworzył jeden z najmniejszych i najbardziej spersonalizowanych aparatów słuchowych tamtych czasów. Dziedzictwo projektowania i usług kierowanych do pacjenta nadal znajduje się na czele wszystkiego, co robimy, od badań i rozwoju, przez produkcję, po opiekę.

 


Wielokrotnie nagradzana technologia

Firma Beltone jest dumny z nagród: