Beltone Direct TV Link 2

Dzięki Beltone Direct Line TV Link 2 możesz cieszyć się czystym dźwiękiem z telewizora lub dowolnego innego urządzenia audio - na Twoim poziomie głośności- i by móc nadal uczestniczyć w rozmowach z innymi. Łączy się bezpośrednio z praktycznie każdym urządzeniem audio: telewizorami, odtwarzaczami stereo lub komputerami i dostarcza rozrywkę bezpośrednio do aparatów słuchowych.

Do not remove this element


Zacznij od obejrzenia poniższych animacji

Custom code. Do not remove or edit.


Parowanie TV Link 2

Używanie TV Link 2


Rozrywka na Twoim poziomie głośności

Beltone TV Link 2 to pierwszy bezpośredni sposób odbioru sygnału w uszach. Bezprzewodowo przesyła wysokiej jakości dźwięk stereo z telewizora do aparatów słuchowych - przy użyciu technologii 2,4 GHz. TV Link 2 przesyła również dźwięk z innych źródeł audio, w tym domowych zestawów stereo i komputerów.

 

Nie ma potrzeby stosowania dodatkowego przekaźnika ani pętli na szyję. Ciesz się swobodą poruszania po pokoju według własnego uznania.

 

TV Link 2 daje wiele możliwości słuchania. Dostosuj głośność z telewizora do odpowiedniego poziomu, nie zmieniając tego, co słyszą inni. Z łatwością usłyszysz żądany dźwięk, nawet gdy w pobliżu rozmawiają inne osoby. Jeśli chcesz, możesz nawet wyeliminować hałas w tle.


Inne bezprzewodowe akcesoria dla aparatów słuchowych Beltone

Reguluj swoje aparaty słuchowe dyskretnie i bez wysiłku.

Małe i lekkie urządzenie do rozmów w trybie głośnomówiącym.

Mały przenośny mikrofon, który przekazujesz osobie, z którą chcesz usłyszeć.