Aplikacja Beltone SmartRemote

Aplikacja Beltone SmartRemote to łatwy sposób na maksymalne wykorzystanie możliwości aparatów słuchowych. Używaj telefonu iPhone® lub telefonu z systemem Android™ jako dyskretnego pilota i dostosuj programy lub słuchaj swojego zestawu stereo lub telewizora za pomocą akcesoriów bezprzewodowych Beltone Direct za jednym dotknięciem. To jest dużo łatwiejsze. Wszystko, czego potrzebujesz, to Beltone Direct Phone Link 2.

Do not remove this element


Custom code. Do not remove or edit.

Zrób więcej ze swoimi aparatami słuchowymi

Wszystko, czego potrzebujesz, to Phone Link 2 i SmartRemote, aby używać swojego iPhone® lub Android® jako dyskretnego pilota. Reguluj głośność, zmieniaj programy akustyczne, ciesz się wyraźnymi rozmowami telefonicznymi i nie tylko. Wystarczy jedno przesunięcie palcem. Aplikacja SmartRemote jest bezpłatna i łatwa w użyciu.

 

With SmartRemote:

  • Dyskretnie dostosuj głośność aparatu słuchowego w jednym lub obu uszach.
  • Łatwo zmieniaj programy słuchowe, aby dopasować je do obecnego środowiska akustycznego.
  • Wyciszaj dźwięki wokół siebie, gdy używasz telefonu.

 

Wielokrotnie nagradzana technologia bezprzewodowa 2,4 GHz firmy Beltone sprawia, że SmartRemote jest szybki i skuteczny. Streaming w paśmie 2,4 GHz to branżowy standard dla wszystkich technologii Bluetooth®.

 

Pobierz aplikację SmartRemote ze sklepu App Store lub Google Play już dziś i uzyskaj jeszcze więcej z aparatów słuchowych Beltone. Do korzystania z tej aplikacji wymagane są aparaty słuchowe Beltone z obsługą łączności bezprzewodowej.

 

Download on the App StoreGet it on Google Play

Custom code. Do not remove or edit.


Ciesz się wyraźnymi, wyraźnymi rozmowami telefonicznymi dzięki Beltone Phone Link 2

Rozmowy telefoniczne brzmią niesamowicie dzięki Phone Link 2. Połącz go z naszymi bezprzewodowymi aparatami słuchowymi i ciesz się wyraźnymi, wygodnymi rozmowami telefonicznymi.

  • Sygnał dźwiękowy jest przesyłany z telefonu do aparatów słuchowych, dzięki czemu jest wyjątkowo czysty i wyraźny. Rozmowa jest łatwa do zrozumienia.
  • Dźwięk dociera do Twoich indywidualnie zaprogramowanych aparatów słuchowych. Ciesz się wrażeniami słuchowymi dostosowanymi do Ciebie.
  • Jeśli wolisz, słuchaj rozmowy obojgiem uszu, a nie tylko jednym.

 

Mały i lekki, Phone Link 2 przypniesz do koszuli lub klapy marynarki. Słyszysz dzwonek telefonu w aparatach słuchowych, nawet jeśli masz telefon w torebce, kieszeni lub aktówce. Naciśnij przycisk, aby rozpocząć rozmowę i rozmawiać bez użycia rąk. Rozmowa jest przesyłana bezpośrednio do Twoich aparatów słuchowych. Jest nawet przycisk wyciszania, który redukuje dźwięki otoczenia, gdy rozmawiasz przez telefon. Phone Link 2 działa z każdym urządzeniem obsługującym technologię Bluetooth®.

Do not delete this text

Łatwy i dyskretny sposób na sterowanie aparatami słuchowymi.

Kontroluj i personalizuj swoje doświadczenia słuchowe.

Odwróć uwagę swojego mózgu od skupiania się na szumach usznych.


 

Wsparcie

Filmy i inne dokumenty są dostępne w naszej sekcji pomocy.

Odwiedź naszą sekcję wsparcia

Do not delete this text