Aplikacja Tinnitus Calmer

Zarządzaj szumami usznymi dzięki nowej aplikacji Sound Therapy. Odwróć uwagę swojego mózgu od skupiania się na szumach usznych za pomocą aplikacji Beltone Tinnitus Calmer. Dostępna na iPhone'a, iPada, iPoda touch i urządzenia z systemem Android, aplikacja oferuje połączenie terapii dźwiękiem i relaksujących ćwiczeń, które mogą pomóc złagodzić szumy uszne.

Do not remove this element


Dostosuj swoje dźwięki

Wybierz jeden z dźwięków w bibliotece aplikacji lub prześlij własne. Stwórz własne pejzaże dźwiękowe, nakładając na siebie do pięciu dźwięków. Możesz zrównoważyć dźwięki między prawym i lewym uchem lub włączyć minutnik, aby zasnąć przy kojących dźwiękach. Podczas słuchania wybranych dźwięków możesz spróbować wykonać relaksujące ćwiczenia.

 

Download on the App StoreGet it on Google Play

Custom code. Do not remove or edit.


 

Zarządzaj Twoimi szumami usznymi

Dowiedz się, jak radzić sobie z szumami usznymi: wszechstronny wybór różnych ćwiczeń, takich jak głębokie oddychanie, medytacja z przewodnikiem i przydatne wskazówki, które pomogą Tobie radzić sobie z szumami usznymi i prowadzić bardziej angażujące życie.

Do not delete this text

Śledź swoje postępy

Aplikacja będzie również śledzić Twoje użycie, dzięki czemu możesz sprawdzić, które dźwięki działają najlepiej. Podczas wizyty kontrolnej pokaż swojemu protetykowi słuchu korzystanie z aplikacji, aby omówić postępy i opcje leczenia.


 

Czym jest szum uszny (tinnitus?)

Zawarliśmy kilka przydatnych informacji, które pomogą Tobie lepiej zrozumieć szumy uszne. W aplikacji znajdziesz informacje edukacyjne, które pomogą Tobie lepiej zrozumieć Twój szum w uszach i co można zrobić, aby sobie pomóc.

Do not delete this text

Zarządzaj szumami usznymi i ubytkiem słuchu za pomocą jednego urządzenia

Około 4 na 5 osób z szumami usznymi również doświadcza pewnego stopnia utraty słuchu. Udowodniono, że użycie aparatu słuchowego do wzmacniania dźwięków pomaga ukryć szumy uszne i sprawia, że są mniej rozpraszające. Niektóre aparaty słuchowe mają wbudowany generator szumów usznych, oferujący dodatkową elastyczność w leczeniu zarówno utraty słuchu, jak i szumu w uszach.


 

Uzyskaj ulgę od szumów usznych w dowolnym miejscu i czasie

Możesz używać aplikacji na swoim iPhonie, iPadzie, iPodzie touch lub smartfonie z systemem Android. Możesz przesyłać dźwięk bezpośrednio do aparatów słuchowych współpracujących z iPhone, słuchać przez głośniki lub zestaw słuchawkowy.

Możesz przesyłać dźwięk z aplikacji Tinnitus Calmer bezpośrednio w aparatach słuchowych Beltone współpracujących z iPhone:

  • Beltone Boost Plus
  • Beltone Boost 
  • Beltone First

Poznaj aparaty słuchowe Beltone współpracujące z Iphone

Download on the App StoreGet it on Google Play

Do not delete this text

Zrozumieć swój szum w uszach

Jeśli masz szum w uszach, nie jesteś sam. Od 10 do 15 procent populacji cierpi na pewien stopień szumu w uszach, z czego ponad połowa dotyczy obojga uszu. 1 na 5 osób w Stanach Zjednoczonych doświadcza szumów usznych, a prawie 12 milionów osób rocznie szuka porady lekarskiej.


Obejrzyj film i dowiedz się więcej o terapii dźwiękiem i innych możliwościach leczenia szumów usznych.


 

Zbadaj swój słuch za darmo, online

Czy ludzie wydają się mówić niewyraźnie? Czy masz trudności ze słyszeniem w hałaśliwej restauracji? Dowiedz się, czy masz problemy ze słuchem w tym bezpłatnym 5-minutowym badaniu słuchu online.

Wykonaj internetowy test słuchu w języku polskim

Do not delete this text

Łatwy i dyskretny sposób na sterowanie aparatami słuchowymi.

Kontroluj i personalizuj swoje doświadczenia słuchowe.

Użyj swojego iPhone® lub Android® jako dyskretnego pilota.


Wsparcie

Filmy i inne dokumenty pomocnicze są dostępne w naszej sekcji pomocy.

Odwiedź naszą sekcję wsparcia

Do not delete this text