Beltone HearMax

Chcesz poprawić swoje wrażenia z korzystania z aparatów słuchowych Beltone? Wypróbuj aplikację Beltone HearMax. Jako najbardziej zaawansowana aplikacja do aparatów słuchowych, Beltone HearMax umożliwia:

 

Kontroluj swoje aparaty słuchowe Beltone, łącząc się z urządzeniami inteligentnymi (Apple Watch®, smartfony Phone® i Android ™)

 

Użyj jednego dotknięcia, aby uzyskać dostęp do najpopularniejszych funkcji. Obsługuje aktywację głosową i spersonalizowane sugestie w czasie rzeczywistym

Do not remove this element


Custom code. Do not remove or edit.

Słuchaj dźwięków tak, jak chcesz

Aplikacja Beltone HearMax umożliwia zmianę głośności i programów środowiskowych aparatu słuchowego bezpośrednio z ekranu głównego. To szybkie i łatwe.

  • Kontroluj głośność i inne ustawienia za pomocą jednego przycisku.
  • Połącz się i steruj bezpośrednio z Apple Watch.
  • Technologia „Find My Hearing Aid” za pośrednictwem aplikacji pomaga zlokalizować zgubione lub zgubione aparaty słuchowe.
  • Kompatybilny z urządzeniami iOS i Android. Listę zgodnych urządzeń można znaleźć na stronie zgodności. 

Custom code. Do not remove or edit.


Spersonalizuj swoje wrażenia słuchowe

Dzięki aplikacji Beltone HearMax możesz dostosować swoje aparaty słuchowe do otoczenia. Jeśli jesteś w głośnym lub wietrznym miejscu, po prostu dotknij przycisku Sound Enhancer na ekranie głównym i zmniejsz szum tła lub wiatru. Jeśli chcesz skupić się na osobie mówiącej przed tobą, użyj ustawienia Koncentracja na mowie, aby odizolować i ulepszyć rozmowę.


Uzyskaj dodatkowe wsparcie na żądanie - w dowolnym miejscu

Jeśli potrzebujesz pomocy protetyka słuchu między zaplanowanymi wizytami, skorzystaj z funkcji Beltone Remote Care w aplikacji Beltone HearMax.

Po prostu wyślij zapytanie za pośrednictwem aplikacji, a protetyk słuchu może przesłać nowe ustawienia. Możesz wygodnie dostroić swoje aparaty słuchowe, tak jak podczas wizyty w biurze - gdziekolwiek jesteś. Żadna inna aplikacja do aparatów słuchowych nie oferuje tego typu usług.


Wsparcie

Videos and other support documents are available in our support section.

Odwiedź naszą sekcję pomocy