Aplikacja Beltone HearPlus 

Dzięki nowemu, ulepszonemu wyglądowi aplikacji Beltone HearPlus możesz szybko i dyskretnie sterować aparatem słuchowym bezpośrednio ze smartfona. 

Do not remove this element


Custom code. Do not remove or edit.

Odkryj nowe możliwości

Intuicjyjna aplikacja Beltone HearPlus umożliwia dyskretne sterowanie aparatami słuchowymi z poziomu iPhone'a lub Androida. Reguluj głośność, zmieniaj programy, zapisuj ulubione lokalizacje, sprawdzaj stan baterii aparatu słuchowego, zlokalizuj zgubiony aparat słuchowy - to wszystko zmienisz używając smartfona.

Download on the App Store  Get it on Google Play

Custom code. Do not remove or edit.


 

Beltone HearPlus dostępny dla Apple Watch™

Aplikacja Beltone HearPlus jest już dostępna dla Apple Watch™! Zapewnia jeszcze większą personalizację, umożliwiając dostosowanie ustawień aparatu słuchowego bezpośrednio z nadgarstka. To najłatwiejszy i najbardziej dyskretny sposób kontrolowania aparatów słuchowych.


Dzięki ośmiu różnym modelom zgodnym z HearPlus for Apple Watch z łatwością znajdziesz ten, który jest dla Ciebie odpowiedni. Już dziś zapytaj swojego protetyka słuchu Twój Słuch o funkcję HearPlus dla Apple Watch!

 

Download on the App Store

Do not delete this text

Odkryj aparaty słuchowe Beltone, które współpracują z aplikacją Beltone HearPlus

  • Beltone Legend
  • Beltone Boost Plus
  • Beltone Boost 
  • Beltone First

 

Wsparcie

Filmy i inne dokumenty pomocnicze są dostępne w naszej sekcji pomocy.

Odwiedź naszą sekcję pomocy

Do not delete this text

Beltone HearPlus został zaktualizowany

Twoja aplikacja Beltone HearPlus ma nowy wygląd z łatwiejszą, bardziej intuicyjną nawigacją i dostępem do najważniejszych menu aplikacji jednym dotknięciem. Teraz głośność i zmiana programu, ulubione i regulacja ustawień wzmocnienia dźwięku są dostępne za pomocą szybkich przycisków na ekranie głównym. Instalacja jest łatwa. Zaakceptuj aktualizację aplikacji na swoim urządzeniu i zacznij korzystać z nowej aplikacji Beltone HearPlus.