Twój Słuch jest ważny

Niedosłuch to globalny problem...

466 Milionów

ludzi ma problem ze słuchem1

1 WHO. Głuchota i ubytek słuchu. Dostępne na https://bit.ly/2EkhpiG (Czerwiec 27, 2019)

Do not remove this element


Czym jest niedosłuch

Czym jest niedosłuch?

Jeśli masz problem ze słuchem, nie jesteś sam. 1 na 4 osoby cierpi na utratę części słuchu. To częsty problem, który może przydarzyć się każdemu i zazwyczaj postępuje stopniowo wraz z wiekiem lub jest spowodowany powtarzającym się narażeniem na głośne dźwięki.

W Beltone wierzymy, że pomagamy światu słyszeć lepiej. Naszym celem jest pomoc klientom i pacjentom w monitorowaniu ich słuchu. Dowiedz się więcej o faktach dotyczących słuchu i anatomii ucha.

Custom code. Do not remove or edit.


Rodzaje i przyczyny gorszego słyszenia

Rodzaje i przyczyny gorszego słyszenia

Istnieje wiele powodów, dlaczego tracisz Twój słuch, ale najczęstszymi są długotrwałe narażenie na hałas i proces starzenia organizmu. Inne przyczyny to infekcje ucha, urazy głowy i niektóre leki. Dobra wiadomość jest taka, że nie jesteś sam i możesz coś z tym zrobić. Aparaty słuchowe Beltone ułatwiają prowadzenie rozmów i zapewniają lepszą ogólną świadomość sytuacyjną, dzięki czemu możesz ponownie wejść w interakcję z otoczeniem i zacząć żyć pełnią życia. Dowiedz się więcej na temat rodzajów i przyczyn utraty słuchu.


Sprawdź swój słuch w teście online

 

Sprawdź swój słuch w teście online (PL)

Jeśli zastanawiasz się czy Twój słuch jest uszkodzony, możesz zacząć od wypełnienia naszego internetowego testu słuchu. W mniej niż 5 minut test pomoże Tobie ocenić Twój słuch i wykryć potencjalny problem ze słuchem, dzięki czemu możesz zdecydować, czy musisz wykonać kompleksowy test słuchu w klinice.

Rozpocznij test

Do not delete this text

 


Szumy uszne

Szumy uszne

Tinnitus, czyli szumy uszne, to nazwa postrzegania dźwięków, takich jak dzwonienie w uszach, brzęczenie lub syczenie, podczas gdy dźwięki te nie są obecne w otoczeniu. Chociaż szumy uszne mogą być odbierane jako dość głośne, obiektywne pomiary pokazują, że często są one cichsze niż dźwięk opadającego liścia na ziemię. Dowiedz się więcej na temat szumów usznych.


Szumy uszne

Aplikacja Beltone Tinnitus Calmer

Odwróć uwagę swojego mózgu od skupiania się na szumach usznych za pomocą aplikacji Tinnitus Calmer firmy Beltone. Aplikacja dostępna na iPhone'a, iPada, iPoda touch i urządzenia z systemem Android. Oferuje ona połączenie terapii dźwiękowej z relaksującymi ćwiczeniami, które mogą złagodzić szumy uszne.

 Dowiedz się więcej o aplikacji Tinnitus Calmer

Szumy uszne  Szumy uszne

Do not delete this text