Beltone Imagine

Rozwiązanie słuchowe skrojone na miarę dla Ciebie.

Do not remove this element


Custom code. Do not remove or edit.


Beltone Imagine

Twoje indywidualne doświadczenie

Dźwięk skrojony miarę

Wykorzystuje wyjątkowość Twojego ucha, aby wydawać dźwięki dokładnie tak, jak zamierzyła to natura.

Unikalna jakość połączeń.

Światowej klasy technologia zapewnia łączność ze światem. 

Indywidualna opieka

Obejmuje spersonalizowane wsparcie i opiekę, które towarzyszą Tobie na każdym kroku.

Dopasowany Design

Zupełnie nowy kształt, kolory i funkcje dopasowane do Twojego stylu życia.

Do not delete this text


Dźwięk na miarę

Przedstawiamy pierwsze na świecie naturalne i dostosowane na miarę wrażenia słuchowe, możliwe dzięki M&RIE* (Mikrofon i Słuchawka w Uchu)

*W pełni funkcjonalny aparat słuchowy z M&RIE, mikrofonem i słuchawką  w uchu oraz dwoma mikrofonami kierunkowymi. Pierwsze na świecie prawdziwie dopasowane wrażenia słuchowe.

Skorzystaj z rewolucyjnej technologii

Postawiliśmy sobie wyzwanie, aby przenieść nasze innowacje słuchowe na wyższy poziom i stworzyć coś naprawdę przełomowego. Nasza nowa rewolucyjna technologia słyszenia, rozwiązanie z mikrofonem i słuchawką w uchu (M&RIE), filtruje i zapewnia jak dotąd najbardziej naturalny dźwięk. M&RIE to rozwiązanie słuchowe inne niż wszystkie. Działa z Twoim unikalnym kształtem ucha, aby zbierać dźwięk zgodnie z zamierzeniami natury.

 

Słuchaj tak jak natura chciała.

Całkowicie nowy projekt M&RIE pozwala przetwarzać wiele dźwięków jednocześnie i łatwo decydować, czego chcesz słuchać - zgodnie z zamierzeniami natury. Łatwiej jest Tobie pozostać zaangażowanym i cieszyć się rozmowami.

 

Poniżej znajdziesz dwa przykładowe nagrania i usłyszysz jak działa M&RIE i Kierunkowość CrossLink 3.

 

Bez Beltone Imagine

 

Z Beltone Imagine

 

Do not delete this text

Przekonaj się, jak Beltone Imagine umożliwia lepsze rozumienie mowy

Dowiedz się więcej o tym, jak działa Beltone Imagine w złożonym otoczeniu w porównaniu z wcześniejszymi rozwiązaniami. Obejrzyj ten film i zobacz, jak Beltone Imagine umożliwia lepsze rozumienie mowy gdy wieje wiatr.


 

Kierunkowość CrossLink 3

Spraw, aby Twój dzień stał się łatwy i przyjemny

Dzięki Beltone Imagine zawsze masz kontrolę nad swoim słuchem. Teraz będziesz cieszyć się pełnym zrozumieniem otoczenia z możliwością skupienia się na dźwiękach, które mają największe znaczenie. To wszystko jest możliwe dzięki naszej nowej i ulepszonej technologii kierunkowości CrossLink 3.

Obejrzyj film

 

Do not delete this text

Ultra Focus

Skup się na rozmowie

Gdy znajdujesz się w trudnych sytuacjach akustycznych i chcesz w pełni skupić się tylko na dźwiękach przed sobą, po prostu włącz zupełnie nowy program Ultra Focus. Ultra Focus gwarantuje, że zawsze będziesz mieć najlepszą możliwą wyrazistość mowy, bez względu na otoczenie, bez poczucia izolacji od tego, co dzieje się wokół Ciebie.

 

Słysz lepiej w najtrudniejszych warunkach

Posłuchaj, jak aktywacja Ultra Focus ułatwia słyszenie mowy, nawet w hałasie, bez izolacji od otoczenia.

 

Skoncentruj się na tym, co jest przed Tobą i poczuj się wystarczająco pewnie, aby rozmawiać w sytuacjach, w których miałeś trudności, na przykład przy ladzie w zatłoczonym miejscu.

 

Bez Beltone Imagine

 

Z Beltone Imagine

 

Do not delete this text

Łączność skrojona na miarę

Pozostań w kontakcie

Beltone HearMax to intuicyjna aplikacja dla osób z Beltone Imagine. Możesz łatwo kontrolować głośność i dostosowywać programy, redukcję szumów, skupienie się na mowie i nie tylko, a to wszystko bezpośrednio z iPhone'a, iPada, iPoda touch, Apple Watch lub urządzeń z systemem Android ™. Po prostu pobierz za darmo aplikację z App Store lub Google Play i zacznij zarządzać dowolnym ustawieniem dźwięku w dogodnym dla siebie czasie.


 

Bezpośrednie rozmowy telefoniczne z urządzeń iOS i Android

Znowu poczujesz nową energię i wolność dzięki kompatybilności Beltone Imagine i możliwości bezpośredniego przesyłania wszystkich ulubionych usług, połączeń telefonicznych, GPS, radia internetowego, muzyki, podcastów i audiobooków dzięki ulepszonemu przesyłaniu dźwięku, który eliminuje opóźnienia w połączeniu.

Do not delete this text

Niezliczone sposoby łączenia się

Beltone Imagine zapewnia łączność ze wszystkimi ulubionymi technologiami rozrywkowymi i komunikacyjnymi. Wybierz spośród szerokiej gamy akcesoriów bezprzewodowych, które oferują dodatkowe sposoby na spersonalizowane wrażenia słuchowe.

Beltone TV Link 2

Przesyła dźwięk z dowolnego telewizora bezpośrednio do aparatów słuchowych, zapewniając płynną rozrywkę i krystalicznie czyste wrażenia słuchowe.

Beltone Phone Link 2

Ciesz się rozmowami telefonicznymi w trybie głośnomówiącym i przesyłaj rozmowy bezpośrednio do aparatów słuchowych przez bezprzewodowe usługi Bluetooth, aby zapewnić łatwe i bezproblemowe rozmowy telefoniczne.

Beltone Remote Control i Beltone Remote Control 2

Za pomocą jednego z tych pilotów możesz szybko i łatwo regulować głośność i zmieniać programy w aparacie słuchowym.

Beltone myPAL Pro i Beltone myPAL Micro

Te bezprzewodowe zdalne mikrofony umożliwiają bardziej wyraźny odbiór mowy i dźwięku, niezależnie od lokalizacji. Możesz je przypiąć do ubrania przyjaciela, członka rodziny lub nauczyciela.


 

Beltone Remote Care Live

Zdalna opieka z dowolnego miejsca

Uzyskaj opiekę w zaciszu własnego domu dzięki Beltone Remote Care Live. Najnowsza technologia wideoczatu umożliwia Tobie i Twojemu protetykowi słuchu łatwe spotkania twarzą w twarz za pośrednictwem aplikacji Beltone HearMax, aby szybko rozwiązać wszelkie problemy i zdalnie dostroić aparaty słuchowe. Zawsze, gdy potrzebujesz spersonalizowanej opieki - nawet z daleka.


 

 

 

Jak działa Beltone Remote Care Live

1. Twój protetyk słuchu rozpoczyna rozmowę wideo ze swojego biura w czasie, w którym oboje wyraziliście zgodę.
2. Po prostu odbierasz połączenie.
3. Twój protetyk słuchu dostosowuje aparaty słuchowe w czasie rzeczywistym do Twoich potrzeb.
4. Twoje aparaty słuchowe są precyzyjnie dostrojone - z dowolnego miejsca.

Do not delete this text

 

 

 

Dopasowany Design

Design skrojony dla Ciebie

Stworzyliśmy zupełnie nowy projekt, który znacznie poprawia estetykę i wygodę oraz jest jak dotąd najbardziej dyskretnym rozwiązaniem. Urządzenie leży wygodnie w uchu , dzięki czemu jest łatwy w obsłudze i jeszcze bardziej komfortowy.

 

Aparaty słuchowe Beltone Imagine są dostępne w modelach ładowalnych i nieładowalnych. Porozmawiaj ze swoim protetykiem słuchu o tym, który z nich będzie najlepiej pasował do Twojego stylu życia.

Możliwość ładowania

Miej pełną moc

Beltone Imagine oferuje dwa rodzaje stylowych i wydajnych ładowarek, które spełnią Twoje potrzeby, preferencje i będą dopasowane do Twojego stylu życia. Ładowarki mogą być również używane jako przenośne i ochronne opakowania - idealne podczas podróży.

 

 

"premiumcharger

 

 

Ładowarka Premium

  • Zapewnia do trzech pełnych ładowań dzięki wbudowanemu akumulatorowi
  • Bezkontaktowe ładowanie zbliżeniowe
  • Wyposażona w dwa sygnalizatory LED:
    Jeden z tyłu pokazujący stan ładowarki
    Jeden z przodu pokazujący status ładowania akumulatora aparatu słuchowego

 


 

 

Ładowarka Standardowa

  • Ładuje aparaty słuchowe po podłączeniu do gniazdka elektrycznego
  • Bezkontaktowe ładowanie zbliżeniowe
  • Wyposażona w sygnalizator LED z tyłu ładowarki, pokazujący status ładowania akumulatora aparatu słuchowego